Lucratori depozit - Knightsbridge

United Kingdom
Ultima modificare 1 saptamani
ID #317
QR CODE
1 poza
9.00 £
United Kingdom,
Modificat 1 saptamani

Descriere

Lucratori in depozit
Se cauta lucratori in depozit pentru Harrods in Knightsbridge.
Va rog sa sunati la numarul de telefon 07973 981 334
Cerinte:
- Persoana cu atentie la detalii
- Dispusa sa invete
- Flexibil/a in orele de lucru si disponibil/a pentru overtime
- Abilitatea de a lucra in echipa
- ENGLEZA ESTE NECESARA
Detalii:
- Salariu: £9.00/hr
- Orele de lucru: Startul turei depinde de departamentul in care se lucreaza, poate varia intre 7AM – 3 PM (8-10 ore pe zi)
- Locatie: Knightsbridge, Londra
- Contract de munca: temporar
Responsabilitati:
- Picking (luarea produselor dintr-o locatie folosind scanner-ul)
- Asistenta la primirea produselor si descarcarea acestora
- Asigurarea ca se lucreaza intr-un mediu curat atat in timpul turei cat si la sfarsitul acesteia
- Transferarea produselor dintr-o locatie intr-o maniera controlata

Beneficii:
• 30 zile de concediu
• Plata saptamanala
• Asigurare in caz de accident
• Cantina
• Acces la un website care ofera reduceri la cele mai mari magazine

Contacteaza vanzatorul

    Seller's picture
    Harrods
    Utilizator neânregistrat

    9.00 £
    Contacteaza vanzatorul 07973 981 xxxx

    Informații vânzător

    Harrods

    Locatie Anunt

    Knightsbridge

    Adblock Plus active!

    You are running an Adblock Plus extension in your browser. You made a kitten cry. We need money to operate the site, and almost all of that comes from our online advertising. If you wish to continue to this website you might consider disabling it.